O nás

Cista Jenninka

 

Jsme malinká chovatelská stanice, která v podstatě s chovem Samojedů teprve začíná. Máme doma jednu fenku jménem Jennifer, kterou jsme si přivezli z Vidnavy. Plemeno samojed nám natolik přirostlo k srdci, že jsme se rozhodli naši fenku Jennifer v září roku 2012 uchovnit a začali jsme přemýšlet, že bychom jí pořídili štěňátka. Zároveň jsme v roce 2012 jsme zažádali o název chovatelské stanice. Bylo na výběr z několika možností a nakonec jsme se rozhodli pro:

Ája logo

Ovšem pak nastalo pár neočekávaných problémů, díky kterým jsme plánovaný vrh museli o dost posunout.

Nakonec se vše vyřešilo bohužel úplně jinak a náš dlouho plánovaný vrh "A" od naší fenky Jennifer v naší chovatelské stanici nebude. Je to bohužel ze zdravotních důvodů. V budoucnu se budeme těšit na nového člena rodiny z jiné chovatelské stanice, aby naše Jenny nebyla sama a měla si s kým hrát. 

 

Spinava Sasenka

 

 

A je to tady, sen se stal skutečností a my jsme mohli 1. listopadu 2015 přivítat novou členku naší chovatelské stanice. Stala se ní krásná samojedí slečna z chovatelské stanice Mishka na Severe :) jmenuje se Born To Be Smile "SunShine" ale všichni jí říkáme Sašenka. 

Naši chovatelskou stanici tedy od listopadu tvoří můj přítel Bady Grease, který je zároveň výborný fotograf, a jemuž děkuji za spoustu nádherných fotek naší princezny, dále moje maličkost, která to všechno vymyslela, moje mamka, které děkuji za počáteční podporu a za pomoc při péči o Jenninku a v neposlední řadě a hlavně nejdůležitějším členem je naše 5 letá fenka Jennifer a také 8 měsíční fenečka SunShine.

 

 

 

 

A samozřejmě jsme obě s Jenninkou členy Samojed klubu jak v České republice, tak i na Slovensku

 

Logo Samojed klub         logo sks            

 

 

Chov v naší chovatelské stanici se řídí:

Chovatelským řádem Samojed klubu

Etickým kodexem chovatelství

Mezinárodním chovatelským řádem F.C.I

 

 

Prostor pro reklamu

10423745 1507515966153563 3856044734932777331 n  bady malé2  s5 logo   logopes

  logonemnozime   logovrch  logoKattty

Kontakt

Michaela Dobešová, DiS.
Severovýchod 640/47, 789 01 Zábřeh

tel:       +420 774 640 756
email:   Samoyed@diamondsnow.cz  

web:    www.diamondsnow.cz